Program přehlídky Divadelní Piknik Volyně 2013

Celkem 17 soutěžních představení a jedna inspirativní inscenace – to vše se vejde do programu prvního ročníku Divadelního Pikniku Volyně.

Čtvrtek 9. května 2013

19.00 – 19.30 Slavnostní zahájení Divadelního Pikniku Volyně 2013

19.30 – 21.20 DK Jirásek Česká Lípa / režie: Václav Klapka

Jerome Klapka Jerome, František Zborník: Tři muži ve člunu a pes

22.30 – 00.00 Diskuse (Tři muži ve člunu a pes)

 

Pátek 10. května 2013

09.00 – 10.20 Divadelní soubor KOREK Praha / režie: Jan Holec

Karel Jaromír Erben, Jan Holec: Kytice

13.00 – 14.00  Diskuse (Kytice)

16.00 – 17.40  DS Haná Vyškov při MKS Vyškov / režie: Tomáš Dorazil

Federico García Lorca: Pláňka

20.00 – 21.20  V. A. D. Kladno / režie: V. A. D. Kladno

Josef Váchal, Kazimír Lupinec: Krvavý román

22.00 – 00.00  Diskuse (Pláňka, Krvavý román)

 

Sobota 11. května 2013

10.00 – 11.45  Divadlo Exil Pardubice, o. s. / režie: Zuzana Nováková

David Farr: Brýle Eltona Johna

14.00 – 15.45 DS Žďár, o. s., Žďár nad Sázavou / režie: Martin Blažíček

Ladislav Smoljak: Hymna aneb Urfidlovačka

17.00 – 19.00  Diskuse (Brýle Eltona Johna, Hymna aneb Urfidlovačka)

19.00 – 19.50  DS Ty-já-tr/HROBESO / režie: Radek Šedivý

Tomáš Svoboda: Srnky

21.00 – 22.00  Diskuse (Srnky)

22.00 – 23.45  Divadlo Point při Gymnáziu J. Wolkera Prostějov / režie: Jakub Hyndrich

Andrzej Saramonowicz: Testosteron

 

Neděle 12. května 2013

10.00 – 11.30  Kladina Kladno / režie: Jiří Homola

Jiří Homola: Sborovna

12.30 – 14.00  Diskuse (Testosteron + Sborovna)

14.00 – 15.30  Spolek divadla Antonína Vorla Křenovice / režie: Vanda Fuksová

Eric-Emmanuel Schmitt: Oskar a růžová paní

16.00 – 17.00 Diskuse (Oskar a růžová paní)

 

Čtvrtek 16. května 2013

19.00 – 20.55  TYJÁTR Horažďovice, o. s. / režie: Karel Šťastný

David Foley: Z(a)TRACENÁ

22.00 – 23.00  Diskuse (Z(a)TRACENÁ)

 

Pátek 17. května 2013

09.00 – 11.15  DS Jiráskova divadla Hronov / režie: Miroslav Houštěk

Georg Bernard Shaw: Pygmalion

13.30 – 14.30 Diskuse (Pygmalion)

14.30 – 17.15  DS Tyl Slaná / režie: Martin Bašek

Dale Wasserman: Přelet nad kukaččím hnízdem

18.30 – 19.30  Diskuse (Přelet nad kukaččím hnízdem)

19.30 – 21.55  Divadlo Dostavník Přerov, o. s. / režie: Vlasta Hartlová

Terry Pratchett, Zdeněk Hilbert: Maškaráda

23.00 – 00.00 Diskuse (Maškaráda)

 

Sobota 18. května 2013

10.00 – 11.00  Divadýlko na dlani Mladá Boleslav / režie: Petr Matoušek

Voltaire, K. Fixová, M. Schejbal, P. Matoušek: Candide aneb Optimismus?

11.00 – 13.30 Divadelní pouť pro děti

13.00 – 14.00  Diskuse (Candide aneb Optimismus?)

14.00 – 14.45  Divadelní duo TOŤ Praha / režie: Ladislav Karda, Ondřej Zais

Ladislav Karda, Ondřej Zais: Televizor

15.30 – 16.30  Diskuse (Televizor)

16.30 – 19.00  Burke Cup 2013

19.30 – 21.40  Rádobydivadlo Klapý / režie: Jaroslav Kodeš

Peter Shaffer: Amadeus

23.00 – 00.00  Diskuse (Amadeus)

 

Neděle 19. května 2013

10.00               HOST PŘEHLÍDKY

                        Geisslers Hofcomoedianten Kuks / režie: Petr Hašek

                        Carlo Gozzi: Láska ke třem pomerančům

12.00                          Slavnostní zakončení Divadelního Pikniku Volyně 2013 s vyhlášením výsledků, předáním ocenění a rautem

Pozn.: Všechna představení se uskuteční v divadle Na Nové, Nádražní 257, Volyně. Slavnostní zakončení na Městské plovárně (v případě nepříznivého počasí Na Nové)

 

Přidej komentář jako první k "Program přehlídky Divadelní Piknik Volyně 2013"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*