TEREZA SKÁLOVÁ A PAVEL SKÁLA

Seminář je určen dětem ve věku od 5 do 12 let. Obsah semináře přizpůsobíme počasí, abychom si co nejvíce užili začínající prázdniny. Budeme hledat ve Volyni tajuplná místa, co probouzí fantazii, vymýšlet k nim příběhy, s nimiž budeme dále pracovat, a rozvíjet je. Budeme si hrát, zpívat a vyrábět.

Dětský seminář mimo jiné umožňuje rodičům návštěvu seminářů pro dospělé a jejich dětem poskytne jedinečný zážitek ze společné tvorby. Seminář pro děti začne vždy o 30 minut dříve a skončí o 4 hodiny později než semináře pro jejich rodiče (8.30–17.00).  

Pokud chcete dítě přihlásit do dětského semináře, vyplňte prosím Přihlášku do dětského semináře.

Seminář bude probíhat od pátku 1. 7. 2021 do středy 6. 7. 2022 vždy od 8.30 do 17.00. Hlásit se do něj mohou děti od 5 do 12 let. Cena včetně stravy (2 x svačina, 1 x oběd a pitný režim) je 2 500 Kč. V rámci přihlášky si též můžete objednat ubytování na internátu v ceně od 250 Kč do 450 Kč za noc dle vybavení a typu pokoje. Cena pro děti do 12 let je 200 Kč za noc. Na dny 1. – 6. 7. 2022 si můžete objednat stravu. Vybrat si můžete snídaně (120 Kč), obědy (120 Kč) a večeře (120 Kč). Na výběr bude ze tří jídel, jedno bude vždy vegetariánské. Ceny dětských jídel jsou sníženy na 85 Kč.

 

Pavel Skála

Posledních třináct let je pedagogem na ZUŠ F. L. Gassmanna v Mostě, kde vede spoustu souborů. Dále působí jako lektor a organizátor. V neposlední řadě je líný workoholik, o víkendech se potuluje na KVD DAMU (když není karanténa), je manžel a otec tří holek.

Tereza Skálová

Vystudovala VOŠ předškolní a mimoškolní pedagogiku, před rodičovskou pracovala jako průvodkyně v Montessori MŠ. Při různých příležitostech dělá tvůrčí výtvarné dílny nejen pro děti. Celý její svět se pořád stáčí k divadlu, ke knihám, k přírodě a dětem. Nejlepší je, když se to smíchá všechno dohromady a něco nového vznikne.