DĚTSKÝ SEMINÁŘ

TEREZA SKÁLOVÁ a PAVEL SKÁLA

  • seminář je určen dětem ve věku od 5 do 12 let
  • cena semináře: včetně stravy (2 x svačina, 1 x oběd a pitný režim) – 2 000 Kč
  • jak se přihlásit? Vyplňte elektronickou přihlášku do dětského semináře.
  • podrobnější podmínky účasti najdete zde.

Obsah semináře přizpůsobíme počasí, abychom si co nejvíce užili začínající prázdniny. Budeme hledat ve Volyni tajuplná místa, co probouzí fantazii, vymýšlet k nim příběhy, s nimiž budeme dále pracovat, a rozvíjet je. Budeme si hrát, zpívat a vyrábět.

Jedním z jeho smyslů je umožnit rodičům návštěvu seminářů a jejich dětem poskytnout jedinečný zážitek ze společné tvorby. Seminář pro děti začne vždy o 30 minut dříve a skončí o 4 hodiny později než semináře pro jejich rodiče (8.30–17.00).  

Tereza Skálová vystudovala VOŠ předškolní a mimoškolní pedagogiku, před rodičovskou pracovala jako průvodkyně v Montessori MŠ. Při různých příležitostech dělá tvůrčí výtvarné dílny nejen pro děti. Celý její svět se pořád stáčí k divadlu, ke knihám, k přírodě a dětem. Nejlepší je, když se to smíchá všechno dohromady a něco nového vznikne.

Pavel Skála je posledních dvanáct let je pedagogem na ZUŠ F. L. Gassmanna v Mostě, kde vede spoustu souborů. Dále působí jako lektor, organizátor a spolu z Barborou Gréeovou řídí Divadelní klub Školka. V neposlední řadě je líný workoholik, o víkendech se potuluje na KVD DAMU (když není karanténa), je manžel a otec tří holek.