Pokud máte zájem o objednání ubytování, stravy, vstupenek či permanentky, vyplňte prosím tuto objednávku vstupenek, ubytování a stravy

Ubytování

Během festivalu Vám můžeme nabídnout ubytování na místních internátech. Většinou se jedná o tzv. buňky, které se skládají ze dvou oddělených třílůžkových pokojů. Sprcha a WC jsou společné pro celou buňku. K dispozici jsou i samostatné dvoulůžkové pokoje se samostatnou sprchou a toaletou. Další možností je ubytování v karavanu na zahradě Na Nové ve vlastním spacáku s dostupnou možností toalety a sprchy.  

Cena ubytování

Dospělí

250 Kč za noc v třílůžkovém pokoji se společnou sprchou a WC

450 Kč za noc ve dvoulůžkovém pokoji se samostatnou sprchou a WC

 

Děti do 12 let

200 Kč za noc v třílůžkovém pokoji se společnou sprchou a WC

 

Celá buňka a celý pokoj

Celou buňku je možné objednat za 1.500 Kč na noc a celý pokoj pak za 750 Kč na noc bez ohledu na počet ubytovaných osob.

 

Karavan

75 Kč za lůžko na jednu noc

 

ZDE: objednávka vstupenek, ubytování a stravy

 

Strava

Na dny 29. 6.–5. 7. 2024 si můžete objednat stravu za zvýhodněnou cenu v restauraci Na Nové. K dispozici jsou snídaně, obědy a večeře. Na snídani si můžete vybrat párek / míchaná, nebo vařená vejce / obložený talíř (i vegetariánská varianta). K dispozici dále budete mít jogurt, cereálie, máslo, marmeládu, pečivo, kávu, čaj a vodu. Obědy a večeře je možné volit z pěti jídel, z nichž jedno bude vždy vegetariánské a jedno zeleninový salát (s masem i bez). Záleží jen na vás, jestli si objednáte jen snídaně, jen obědy, nebo jen večeře, zvolíte kombinaci, nebo objednáte vše najednou. Zvolenou stravu je ale možné objednat jen na všech 7 dní od 29. 6. do 5. 7. 2024. Letošní jídelní lístek je již připraven.

 

Cena stravy

Dospělí

Snídaně – 100 Kč

Oběd – 140 Kč

Večeře – 140 Kč

 

Dítě do 12 let

Snídaně – 85 Kč

Oběd – 85 Kč

Večeře – 85 Kč

 

Vstupenky

Cena jednotlivé vstupenky je 120 Kč na hlavní i doprovodný program. Jejich předprodej spustíme 15. května. Zatím si můžete objednat permanentní vstupenku na celý festival za 1.500 Kč, se kterou ušetříte 50 %. Stačí vyplnit objednávkový formulář