Divadelní Piknik Volyně 2021

 (30. června – 7. července 2021)

Středa 30. června 2021

18.00 – 19.30 DS exVeseláci?! Ústí nad Orlicí / režie: Lenka Janyšová

Martin McDonagh: Osiřelý západ

 

21.00 – 22.30 DS NA TAHU, Červený Kostelec / režie: Pavel Labík

J. N. Nestroy, P. Labík, Z. Tesař: Šéf kontra vagabund

 

23.30 – 01.30 Diskuse (Osiřelý západ, Šéf konta vagabund)

 

Čtvrtek 1. července 2021

14.00 – 16.20 Náchodská divadelní scéna, Náchod / režie: Ludmila Šmídová

Jiří Hubač: Generálka Jeho Veličenstva

 

17.15 – 18.15 Diskuse (Generálka Jeho Veličenstva)

 

18.30 – 19.55 V. A. D. Kladno / režie: V. A. D. Kladno

Kazimír Lupinec: Úl

 

21.30 – 22.45 SUMUS, Praha / režie: Věra Mašková

A. N. Ostrovskij: Bouře

 

23.30 – 01.30    Diskuse (Úl, Bouře)

 

Pátek 2. července 2021

14.00 – 15.00 DS SUD, Suchdol nad Lužnicí / režie: Lenka Chaloupková

Lenka a Vít Chaloupkovi: Sherlock Holmes aneb Zrození zla

 

15.45 – 16.45 Diskuse (Sherlock Holmes aneb Zrození zla)

 

17.00 – 19.00 Bechyňský divadelní spolek Lužnice, Bechyně / režie: Karel Vontroba

Karel Vontroba: Srdce pro krále

 

20.00 – 21.00 Diskuse (Srdce pro krále)

 

21.30 – 23.50 Divadlo Radar, Praha / režie: Luděk Horký

J. Brdečka, O. Lipský, R. Balaš, O. Brousek: Adéla ještě nevečeřela

 

00.30 – 01.30 Diskuse (Adéla ještě nevečeřela)

 

Sobota 3. července 2021

14.00 – 15.45 Divadlo Brod, Uherský Brod / režie: Roman Švehlík

Blanka Kubešová, Petra Kohutová: Deník Leošky Kutheilové

 

16.30 – 17.30 Diskuse (Deník Leošky Kutheilové)

 

17.45 – 19.50 Divadelní Sekce Praha / režie: Divadelní sekce Praha, Radvan Pácl

Jiří Havelka: Společenstvo vlastníků

 

21.15 – 21.55 Ochotnický spolek ŽUMPA, Nučice / režie: Jakub Pilař

Jakub Kolár: Klub

 

22.30 – 00.30 Diskuse (Společenstvo vlastníků, Klub)

 

Neděle 4. července 2021

14.00 – 15.20 Ochotnický spolek ŽUMPA, Nučice / režie: Jan Čížek

James Graham: Přiznání

 

16.45 – 17.35 Divadlo Navenek, Kadaň / režie: Tereza Gvoždiáková

Duncan Macmillan: Všechny báječný věci

 

18.00 – 19.00 Diskuse (Přiznání)

 

19.15 – 20.10 Šediny z dědiny / režie: Pavel Skála a Jan Mrázek

Gabriela Preissová: Její pastorkyňa

 

20.40 – 21.30 Divadlo Navenek, Kadaň / režie: Tereza Gvoždiáková

Duncan Macmillan: Všechny báječný věci

 

22.30 – 00.30 Diskuse (Její pastorkyňa, Všechny báječný věci)

 

Pondělí 5. července 2021

10.00 – 10.50 Divadlo Navenek, Kadaň / režie: Tereza Gvoždiáková

Duncan Macmillan: Všechny báječný věci

 

14.00 – 16.00 Divadlo poPUD, Brno / režie: Jiří Petrů

Penelope Skinner: Na troskách civilizace

 

16.45 – 17.45 Diskuse (Na troskách civilizace)

 

18.00 – 19.00 DS Čapek a DS Dohráli jsme, Uherské Hradiště / režie: Hana Nemravová

Gabriela Preissová: Jenůfka

 

19.45 – 20.45 Diskuse (Jenůfka)

 

21.00 – 23.05 Divadelní spolek Vojan, Libice nad Cidlinou / režie: Jaroslav Vondruška

Miroslav Horníček: Slaměný klobouk

 

23.45 – 00.45 Diskuse (Slaměný klobouk)

 

Úterý 6. července 2021

14.00 – 15.10 Divadelní Studio Viktorka, Holešov / režie: Konrád Popel             

Václav Havel: Vernisáž

 

15.45 – 16.45 Diskuse (Vernisáž)

17.00 – 18.00 Turnovské divadelní studio, Turnov / režie: Petr Haken

A. P. Čechov, P. Haken: Tři sestry

 

18.45 – 19.45 Diskuse (Tři sestry)

 

20.15 – 21.05 Divadlo Jesličky Josefa Tejkla, Hradec Králové / režie: Josef Jan Kopecký

Rado Olos, Josef Jan Kopecký: Kupé story

 

22.00 – 23.00 Diskuse (Kupé strory)

 

23.00 Zakončení přehlídky a vyhlášení výsledků

 


ARCHIV

Program 2019

Program 2018

Program 2017

Program 2015