Drazí skalní i začínající příznivci Pikniku,

aby nedošlo k žádným „Tajemným V.A.D.ám“, rádi bychom vás informovali, že letošní ročník plánujeme jako atypický. Od předchozích se liší tím, že první tři festivalové dny (28.–30. června 2024) věnujeme jen divadlu a diskusím. Semináře začnou až v pondělí 1. července a potrvají do pátku 5. července 2024. Seminaristé jsou ale samozřejmě vítáni už od začátku festivalu.

Těšit se můžete na Hereckou dílnu pro 50+ Hany Frankové, seminář Herec, režisér a situace pod vedením Adama Doležala a seminář Dramaturgie Jany Sloukové. Pro absolventy 6. běhu Kurzu praktické režie je připraven seminář Nonverbální komunikace s Danielou Fisherovou. Pro děti jsme opět připravili letní tábor a dětský seminář.

Do seminářů se můžete hlásit, ubytování, permanentky a stravu objednávat od 4. května 2024.

Program zveřejníme a předprodej jednotlivých vstupenek spustíme 15. května 2024.

Tým Restaurace Na Nové pro vás letos připravil novinku v podobě bohatého jídelníčku obsahujícího vždy pět jídel – česká klasika, lehčí jídlo s masem, lehčí jídlo bez masa a salát s masem i bez.  Ochutnejte alespoň okem.

Divadelní Piknik odstartuje 28. června v 18 hodin (prezence od 16 hodin) a skončí v pátek 5. července ve večerních hodinách společným piknikem a rozlučkou se zahradou Na Nové. Doporučujeme proto objednat si ubytování do 6. července.

Těšíme se na vás.