Divadelní Piknik Volyně 2019

V rámci přihlášek do seminářů nebo objednávky pobytu si můžete objednávat permanentku na všechna představení hlavního programu. Jejím zakoupením ušetříte 540 Kč.

Vstupenky na jednotlivá představení si můžete objednat v tomto formuláři.

Pátek 28. června 2019

18.30 – 21.00, Na Nové   

DS J. K. Tyl České Budějovice / režie: Jindřich Šupitar

Vratislav Blažek, Zdeněk Podskalský: Světáci

21.30 – 22.30, Malý sál

Diskuse (Světáci)

22.45 – 23.55, Na Nové – Parter (pod jevištěm)

OLDstars Praha / režie: Ondřej Kulhavý

Ivan Vyrypajev: Iluze

00.20 – 01.20, Malý sál

Diskuse (Iluze)

 

Sobota 29. června 2019

14.00 – 15.40, Na Nové

Divadlo Maškara Praha / režie: Josef Škarka

Alois a Vilém Mrštíkové, Josef Škarka: Tohle není Maryša

16.15 – 17.15, Malý sál

Diskuse (Tohle není Maryša)

17.30 – 19.30, Na Nové

DS Zmatkaři Dobronín / režie: Ladislav Valeš

František Zborník: Skřivani už jen v Shakespearovi

21.00 – 22.25, Na Nové

Divadlo Pod čarou Písek / režie: František Zborník

František Zborník: O 14 dní dříve aneb Svoboda nadvakrát

23.00 – 01.00, Malý sál

Diskuse (Skřivani už jen v Shakespearovi, O 14 dříve)

 

Neděle 30. června 2019

14.00 – 15.50, Na Nové

DS Rájec-Jestřebí / režie: Iva Šimková

Anita Augustin: Jednou hole, jednou na nože

17.00 – 18.20, Na Nové

Divadlo Prkno Veverská Bítýška / režie: Eva Petrželová

Kateřina Rudčenková: Vůně třešňového dýmu

18.40 – 19.40, Malý sál

Diskuse (Jednou hole, jednou na nože)

20.00 – 22.20, Na Nové

Vlastenecký divadelní spolek VLASTÍK Vrchlabí / režie: Jiří Severýn, Jana Erbová

Leo Rosten, Miroslav Hanuš: Pan Kaplan má třídu rád

22.45 – 00.45, Malý sál

Diskuse (Pan Kaplan má třídu rád, Vůně třešňového dýmu)

 

Pondělí 1. července 2019

14.00 – 16.15, Na Nové

Rádobydivadlo Klapý / režie: Václav Špirit

Maxim Gorkij: Vassa

17.00 – 18.00, Malý sál

Diskuse (Vassa)

18.30 – 20.00, Na Nové

Ty-já-tr/HROBESO Praha / režie: Štěpán Pácl

Roland Schimmelpfennig: Zlatý drak

20.30 – 21.20, Malý sál

Diskuse (Zlatý drak)

21.30 – 22.40, Na Nové

Divadlo Exil Pardubice / režie: Jana Tichá

Eurípidés, Petr Kolečko: Kauza Médeia

23.15 – 00.15, Malý sál

Diskuse (Kauza Médeia)

 

Úterý 2. července 2019

15.00 – 17.30, Na Nové

DS Karel Čapek Děčín / režie: Jana Stejskalová  

Marina Carr: Maja

17.45 – 19.15, zahrada    

BURKE CUP – soutěž (nejen) divadelních týmů o pobyt na DPV 2020

19.45 – 21.10, Na Nové

Ty-já-tr/Hrobeso Praha / režie: Luděk Horký

Bohumil Hrabal, Tomáš Jarkovský, Jakub Vašíček: Ostře sledované vlaky

21.45 – 23.45, Malý sál

Diskuse (Maja, Vlaky)

 

Středa 3. července 2019

14.00 – 16.45, Na Nové

DS Vrchlický Jaroměř / režie: Jan Sklenář

Molière: Lakomec

17.30 – 18.30, Malý sál

Diskuse (Lakomec)

19.00 – 20.10, Na Nové

Divadlo Exil Pardubice / režie: Kateřina Fikejzová Prouzová

Nicolas Bedos: Do zdi

21.00 – 22.00, Na Nové

Kefírová sekta Louny / režie: Oksana Kaplanová

Viliam Klimáček: Nízkotučný život

22.30 – 00.30, Malý sál

Diskuse (Do zdi, Nízkotučný život)

 

Čtvrtek 4. července 2019

13.30 – 19.30

Výlet na Otáčivé hlediště Český Krumlov

Malé divadlo České Budějovice / režie: Petr Hašek

Arthur Conan Doyle, Zdeněk Jecelín: Ztracený svět (DP)

14.00 – 16.30, Na Nové

DS SemTamFór Slavičín / režie: Jan Julínek

Patrick Ryan, Hynek Bouček, Milan Schejbal: Jak jsem vyhrál válku

20.00 – 21.45, Na Nové

Ty-já-tr/Načerno Praha / režie: Lukáš Křížek

Jean-Michel Ribes: Divadlo bez zvířat

22.15 – 00.15, Malý sál

Diskuse (Jak jsem vyhrál válku, Divadlo bez zvířat)

 

Pátek 5. července 2019

14.00 – 15.50, Na Nové

DS Břetislav Břeclav / režie: Tomáš Uher

William Shakespeare: Romeo a Julie

17.00 – 18.00, Malý sál

Diskuse (Romeo a Julie)

18.15 – 19.20, Na Nové

Divadelní studio Viktorka Holešov / režie: Konrád Popel

Václav Havel: Audience

20.30 – 22.00, Na Nové

Divadýlko na dlani Mladá Boleslav / režie: Petr Matoušek

Alois a Vilém Mrštíkové, Petr Matoušek: Vávra aneb Všechno, co jste chtěli vědět o Maryše a báli jste se Mrštíků zeptat

22.30 – 00.30, Malý sál

Diskuse (Audience, Vávra)

 

Sobota 6. července 2019

14.00 – 15.50, Na Nové

K.V.A.S. Karviná / režie: Lucie Ráczová, Radka Zapletalová

Tomáš Kovanda: Projekt N.A.Ď.E.Ž.D.A

17.00 – 18.00, Malý sál

Diskuse (Projekt N.A.Ď.E.Ž.D.A)

19.30 – 20.45, Na Nové

Divadelní studio D 3 Karlovy Vary / režie: Petr Richter

Tomáš Svoboda: Srnky

21.15 – 22.15, Malý sál

Diskuse (Srnky)

22.30, Na Nové                   

Koncert a slavnostní zakončení Divadelního Pikniku Volyně 2019 s vyhlášením výsledků

 

Neděle 7. července 2019

09.00, zahrada

Snídaně v trávě – raut pro Piknikáře (DP)

 


ARCHIV

Program 2018

Program 2017

Program 2015