Program 2015

Divadelní Piknik Volyně 2015

Celostátní přehlídka amatérského činoherního a hudebního divadla

Program

 

Čtvrtek 7. května 2015

19.00 – 19.30   Slavnostní zahájení Divadelního Pikniku Volyně 2015 (NN)

19.30 – 21.30   De Facto Mimo Jihlava / režie: Martin Kolář a De Facto Mimo

Martin Kolář: Žijí mezi námi (NN)

22.30 – 23.30   Diskuse (Žijí mezi námi) (MS)

 

Pátek 8. května 2015

10.00 – 12.20   Divadýlko na dlani Mladá Boleslav / režie: Petr Matoušek

Terry Pratchett, Petr Matoušek: My, svobodnej národ (NN)

13.30 – 14.30    Diskuse (My, svobodnej národ) (MS)

15.00 – 16.00    Kočovné divadlo Ad Hoc / režie: Jan Duchek

Jan Duchek: S úsměvem nepilota (PT)

17.00 – 18.00    Kočovné divadlo Ad Hoc / režie: Jan Duchek

Jan Duchek: S úsměvem nepilota (PT)

19.00 – 20.15    Ořechovské divadlo Ořechov / režie: Vlastimil Peška

Vlastimil Peška: Jak Švédové L. P. 1645 marně Brno dobývali

                             aneb Bylo nebylo (NN)

21.00 – 23.00    Diskuse (S úsměvem nepilota, Jak Švédové L. P. 1645 marně Brno dobývali…) (MS)

 

Sobota 9. května 2015

10.00 – 11.15     Teritoriální tyjátr Praha / režie: Štěpán Šantrůček

Jiří Volák: O Krakonošovi a disidentech (K)

12.30 – 13.30    Diskuse (O Krakonošovi a disidentech) (MS)

13.30 – 14.45     Společnost bloumající veřejnosti Turnov / režie: Jan Marek a Petr Hofhans

Katalin Thuróczy: Klozet (NN)

16.00 – 17.00    Diskuse (Klozet) (MS)

17.30 – 18.40     Rádobydivadlo Klapý / režie: Ladislav Valeš

Ladislav Valeš: …dlouhá cesta (NN)

20.00 – 22.10    Divadlo JakoHost Plzeň / režie: Vratislav Mikan ml.

Zoltán Egressy: Šťovík, pečené brambory (NN)

23.00 – 01.00    Diskuse (…dlouhá cesta a Štovík, pečené brambory) (MS)

 

Neděle 10. května 2015

10.00 – 12.00    DS Žďár, Žďár nad Sázavou / režie: Jan Krška

René Fallet, Alexandr Gregar: Zelňačka (NN)

13.00 – 14.00    Diskuse (Zelňačka) (MS)

14.00 – 15.20    V. A. D. Kladno / režie: V. A. D.

Kazimír Lupinec & Co.: Upokojenkyně (NN)

16.00 – 17.00    Diskuse (Upokojenkyně) (MS)

 

Čtvrtek 14. května 2015

19.00 – 20.20    Slovanský tyátr Olomouc / režie: Zdeněk Vévoda

Ladislav Stroupežnický, Zdeněk Vévoda: Naši furianti (NN)

21.30 – 22.30    Diskuse (Naši furianti) (MS)

 

Pátek 15. května 2015

09.00 – 11.10    Divadlo Point Prostějov / režie: Aleš Procházka

Arthur Conan Doyle, Aleš Procházka a kol.: Baskervillská bestie (NN)

12.00 – 13.35     TRIARIUS Česká Třebová / režie: Josef Jan Kopecký

Florian Zeller: Ten druhý (NN)

14.30 – 15.30     Diskuse (Baskervillská bestie)

16.00 – 18.10    K. V. A. S. Karviná / režie: Lucie Ráczová

Bengt Ahlfors: Divadelní komedie (NN)

19.00 – 20.00    Diskuse (Ten druhý) (MS)

20.00 – 22.00    DS Jana Honsy Karolinka / režie: Gustav Řezníček

Jarmila Glazarová, Martin Františák: Advent (NN)

23.00 – 01.00   Diskuse (Divadelní komedie, Advent) (MS)

 

Sobota 16. května 2015

10.00 – 12.10    Divadlo NABOSO Boskovice / režie: Tomáš Trumpeš

Martin A. Hansen, Tomáš Trumpeš: Lhář (NN)

13.30 – 14.30    Diskuse (Lhář) (MS)

15.00 – 16.30    BURKE CUP – soutěž (nejen)divadelních týmů

17.00 – 19.00    DK Jirásek Česká Lípa / režie: Václav Klapka

Václav Klapka: Maratův Sade (NN)

20.00 – 21.20     SPOMAL – Spolek ochotníků Malenice / režie: Jaroslava Houzimová

Mirko Stieber: Bláha a Vrchlická (MS)

22.30 – 00.30    Diskuse (Maratův Sade, Bláha a Vrchlická) (MS)

 

Neděle 17. května

10.00 – 11.30     HOST PŘEHLÍDKY

12.00                    Slavnostní zakončení Divadelního Pikniku Volyně 2015 s vyhlášením výsledků

a předáním ocenění (MP)

 

Legenda: NN – Na Nové, K – Kino, PT – Pošumavská tržnice, P – Bar Peklo Na Nové, MS – Malý sál Na Nové, ZŠ – Základní škola, MP – Městská plovárna